Першого дня кравчиня пошила 2 однакови спидници а другого 3 всього вона витратила 10м тканини

скильки метрив тканини витратила кравчиня першого дня ?

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Антон.
1) 10: 5=2 (м)

2)2*2=4 (м)

Отвечает Аслямов Ильмир.

1)10 : 5 =2 (М)

2) 2 ПОМНОЖИТЬ НА 2 = 4 (M)