Машина з причіпом перевозить вантаж вагою 312 кг.Вантаж в машині в 7 раз менший від в причіпі.Яка

вага вантажу в причіпі?

Ответы на вопрос

Отвечает Плетнёвская Маша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай вантаж в машині має вагу- х кг, тоді вантаж у причепі- 7х Складемо рівняння :

х+7х= 312

8х=312

х=312:8

х= 39 кг вага вантажу у машині

7х=7*39= 273 кг вага вантажу у причепі