Доведіть що значення виразу 15^7-15^3 ділится націло на 7


Ответы на вопрос

Отвечает Саметов Ростислав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

15^7-15^3=15^3*(15^4-1)=15^3*(50625-1)=15^3*50624=15^3*7232*7 - делится на 7. Ч. т. д.