Один із суміжних кутів у 1,5 раза менший за інший.Знайди ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Овсетов Салих.
Дано:Кут 2 = 1,5•кут 1
Знайти: Кут 1 ; Кут 2
Нехай кут 1 = х градусів , тоді кут 2= 1,5х. За теоремою про суму суміжних кутів маємо рівняння :
х+1,5х=180
2,5х=180
х=72
Кут 1 = х = 72 градуси
Кут 2 = 1,5х= 1,5•72=108 градусів
Відповідь : 72 градуси , 108 градусів
Отвечает Жуков Владислав.

Ответ: х+1.5х=180

х=72

1кут=72

2кут=72*1.5=108

Пошаговое объяснение: