велосипедист за першу годину подолав 40%дистанціх,а за другу -70%решти дистанції . скільки

відсотків дистанції велосипедист проїхав за ці дві години?​

Ответы на вопрос

Отвечает Фейгина Лена.

Вся дистанция - 100%

1-й час - 40% дистанции

2-й час - 70% оставшейся дистанции

За два часа вместе - ?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

1) 100% - 40% = 60% - оставшаяся часть дистанции;

2) 70% = 70/100 = 7/10;   60% = 60/100 = 3/5 - сократили на 20

70% от 60% = 7/10 · 3/5 = 21/50 = 42/100 = 42% дистанции - проехал за второй час;

3) 40% + 42% = 82% дистанции - проехал за два часа.

Вiдповiдь: 82% дистанції велосипедист проїхав за ці дві години.