маса Землі становить 182% маси Меркурія, а маса Сатурна - 9401% маси Землі. Скільки відсотків маси

Меркурія становить маса Сатурна? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Илья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай маса Меркурія -х ,тоді маса Землі  складає 1,82х (182%:100%=1,82), а маса Сатурна 9401% маси Землі  тобто складає (9401%:100%=94,01) 94,01*1,82х=171,0982х.

Знайдемо скільки відсотків маси Меркурія становить маса Сатурна

171,0982х-х=170,0982х *100%=17009,82%