Довжина сторони трикутника видносяться 4:5:6 а його периметр 75см знайди стороны трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Аришка.

Ответ:

нижче)

Пошаговое объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності. Тоді сторони будуть дорівнювати 4х, 5х, 6х.

Отримаємо рівняння: 4х+5х+6х=75

15х=75

х=3

Отже сторони дорівнюють 12см, 15см та 18 см

Отвечает Nick Payal.

Ответ:

Відповідь: 20см, 25см, 30см

Пошаговое объяснение:

4х+5х+6х=75см

15х = 75 см

х =75:15

х=5см

Сторона АВ = 5×4=20см

Сторона ВС = 5×5=25см

Сторона СD = 5×6=30см

20+25+30=75см