Число членів математичного гуртка збільшилося з 24 до 30 учнів. На скільки відсотків збільшилося

число юних математиків?

Ответы на вопрос

Отвечает Сокол Кирилл.

Ответ:

На 25%

Пошаговое объяснение:

30-24=6 ( число членов кружка увеличилось на 6 учеников)

Составим пропорцию

24-100%

6-х%

Х=6*100/24

Х=25%

Проверка

24+24*0,25=24+6=30