1. Із 36 учнів класу 9 учнів отримали за контрольні роботу з математики оцінку «10». Скільки

відсотків учнів отримало оцінку «10»? 2. На скільки відсотків змінилося значення величини при зміні від 80 м до 72 м? 3.Число членів математичного гуртка збільшилася з 25 до 35 учнів. На скільки відсотків зросло число членів гуртка?

Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9 ×100%÷36=25%

80-72=8м 8×100%÷80=10%

35-25=10уч

10×100%÷25=40%