Скоротіть дроби 28/35


Ответы на вопрос

Отвечает Куаныш Ясмин.

Ответ:

28/35 = 28÷7 / 35÷7= 4/5

Пошаговое объяснение:

Добираємо спільний дільник—7.

7 ділимо на чисельник(28÷7), а потім на знаменник(35÷7). Отримаємо 4/5— це нескоротний дріб.

Надеюсь, помогла