Довжина футбольного поля прямокутної форми - 90 м. периметр - 270 м. На скільки метрів ширина поля

коротша за довжину?

Ответы на вопрос

Отвечает Джумагулова Айсулу.

Ответ:

на 45 метрів

Пошаговое объяснение:

1) 270-90*2=90 (м) - це дві ширини

2) 90:2=45 (м) - ширина

3) 90-45=45 (м) - на стільки ширина коротша довжини