2. Одна сторона прямокутника дорівнюс 14см, а сусідня - у три рази більша Обчисліть периметр і

площу прямокутника. СОРОЧНО!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Менский Лёша.

Ответ:

Р=112; S=588

Пошаговое объяснение:

14×3=42

Р=(14×2)+(42×2)=112

Площадь:14×42=588