Сума довжин усіх ребер куба дорівнює 36 см. Чому дорівнює об'єм куба?


Ответы на вопрос

Отвечает Ющенко Егор.

Ответ:

27 см.кубічних

Пошаговое объяснение:

у куба 12 ребер.

Довжина кожного 36÷12=3(см).

Об'єм=

{3}^{3}  = 27(cm)