Довжина ребра першого куба в 4 рази менша від довжини ребра другого куба.У скільки разів сума

довжин усіх ребер першого куба менша від суми довжин усіх ребер другого куба?

Ответы на вопрос

Отвечает Лосякова Юлия.
Х- сторона другого куба..........
12*х сума довжин усіх ребер другого куба.........
12*(х:4)=3*х  сума довжин першого куба.......
(12*х):(3*х)=4