Сума довжин усіх ребер куба дорівнює 6 дм. Якою стане сума довжин усіх ребер куба , якщо кожне його

ребро зменшити на 1/12дм?( це дріб)

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Оксана.
Ребер у кубі 6 тобто кожне ребро 1 дм(6/6) якщо від кожного відняти 1/12дм то у кожної грані залишиться 11/12. 11х6(6-кількість граней)=66/12=5.5дм