вартість деякого становить 160 грн. Спочатку вартість збільшилася на 20%, а потім на зменшилася на

10%. Якою стала вартість товару після цих змін​

Ответы на вопрос

Отвечает Балдичева Полина.

Ответ:

176 грн

Пошаговое объяснение:

160/10=16 грн(10%)

2*16=32 грн

160+32=192 грн

16*1=16 грн

192-16=176 грн