Сума довжин усіх ребер прямокутного паралелепіпеда =112 см, два його виміри =14см.; 9 см. Чому

дорівнює третій вимір паралелеппеда?

Ответы на вопрос

Отвечает Макарова Лера.

Відповідь:

5

Покрокове пояснення:

112 / 4 = 28

28=14+9+x

x=28-(14+9)=5

Отвечает Ивашко Аня.
Ответ 5

114/4=28
28=14+9+c