1) х÷9/10=12)х÷3=5/9теңдеуді шешпомогитееее пжж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Геращенко Тимофей.

Ответ:

1)x =  \frac{9}{10}

2)x =  \frac{5}{3} или

2)x = 1 \frac{2}{3}

Отвечает Савранская Елизавета.

Ответ:

х= 1 ×9/10

х=9/10

9/10÷9/10=1

х=5/9×3

х=3/5

наверно 9 астында ал 5 устинде а то менде былай шыкты

егер 9 астында ал 5 устинде оны кобейтсе болады бир бутин уштен еки