Яка імовірність того, що на гральному кубику випаде цифра 8


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

P = m/n ;   якщо гральний кубик не бракований , то m = 0 ,  n = 6 . Тому

Р = 0/6 = 0 . Дійсно ,  імовірність неможливої події дорівнює   0 .