За 6 днів 4 літаки перевезли 1200 пасажирів. Скільки пасажирів перевезуть 7 літаків за 1 рейс?


Ответы на вопрос

Отвечает Грехова Елизавета.

Ответ:

350

Пошаговое объяснение:

1200/4=300(пасажирів) за 6 днів перевез 1 літак

300/6=50(пасажирів) за 1 днів перевез 1 літак

50*7=350(пасажирів)

350 пасажирів перевезуть 7 літаків за 1 рейс