1.За 48 хв насос викачує 288 м3 води. За який час він викачає 6390 м3 води? 2.Скільки важить

повітря в порожній кімнаті, довжина якої 4 м, ширина 3 м і висота 2,5 м, якщо 20 м3 повітря важать 26 кг? 3.За 7 год 30 хв трактор зоре 6 га поля. Скільки гектарів поля він зоре за 5 год? За який час трактор зоре 8 га поля? 4.Поділіть число 10 260 на чотири частини, пропорційні числам 5, 6, 7 і 9.

Ответы на вопрос

Отвечает Ерофеева Валерия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 48 хв - 288 м3

    х хв  - 6390 м3

х= 48*6390:288

х=1065 хв

2) Знайдемо об*єм кімнати

V=a*b*h= 4*3*2,5= 30 м3

20 м3  - 26 кг

30 м3 - х кг

х=30*26:20

х=39 кг

3) 7 год 30 хв - 6 га

       5 год        - х га

    х= 6*5:7,5

    х= 4 га    за 5 годин

   7 год 30 хв - 6 га

      8 год      - х га

   х= 8*6:7,5

   х= 6,4 га    за 8 годин

4)  Нехай ціла частина - х , тоді відношення частин 5х,6х,7х, 9х

5х+6х+7х+9х=  27 х

х= 10260:27

х=380

5х= 5*380=1900

6х= 6*380 = 2280

7х= 7*380=2660

9х= 9*380=3420