(2× - 1):3=1 : 2 знайдіть корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Афонченко Антоний.

Ответ:

2x - 1 = 1/2 * 3

Пошаговое объяснение:

1) 2x - 1 = 1.5

2) 2x = 1.5+1

3) 2x = 2.5

4) x = 2.5/2

5) x= 1.25