У заповіднику було 40 зебр, поні на 5 менше, ніж зебр, а верблюдів на 15 менше, ніж зебр і поні

разом.Скільки всього зебр, поні й верблюдів у заповіднику?​

Ответы на вопрос

Отвечает Папуловских Катя.

Ответ:

1) 40 - 5 = 35 поні

2)40+35= 75 поні і зебр

3) 75-15 = 60 верблюдів

відповідь : 35 поні, 60 верблюдів, 40 зебр

Отвечает Майорский Коля.

1) 40-5=35 - поні

2)(35+40)-15=60 -верблюди

Відповідь: у заповіднику було 40 зебр, 35 поні, і 60 верблюдів.