У султана двогорбих верблюдів було в 3,5 разів менше, ніж одногорбих. Скільки у султана було

одногорбих верблюдів, якщо відомо, що їх на 15 більше, ніж двогорбих?

Ответы на вопрос

Отвечает Коштура Евгения.
3,5х-х=15
2,5х=15
х=15/2,5
х=6двогорбих
3,5*6=21 одногорбих