Одночасно від селища Чарівне в одному напрямку виїхали два велосипедисти. Швидкість першого 13,6

км/год, а другого — 14,8 км/год.Яка відстань буде між ними через 3 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кулак Миша.

Ответ:

Відстань між велосипедистами буде через 1 годину-1,2км, а через 3 години - 3,6км.

Пошаговое объяснение:

1)14,8-13,6=1,2(км)- відстань між велосипедистами через 1 годину.

2)1,2 *3=3,6(км) -відстань між ними через 3 години.