Заміни відношення дробових чисел відношенням натуральних чисел 1) 3:4/7;2)0,4:0,6​


Ответы на вопрос

Отвечает Мирная Ксюша.

Ответ: 3:4/7=3*7/4=21/4.

0,4/0,6=4/6=2/3.

Пошаговое объяснение: