2. Заміни відношення дробових чисел рівним йому відношенням натуральних чисел. 2 a) 35 86 в) 2,2 :

3,3 = = 6) 1: г) 1- 7 7 18 = :3 4 9 дам 25б​

Ответы на вопрос

Отвечает Камаев Егор.

Ответ:

2 : 13/7 = 2 · 7/13 = 14/13 = 14 : 13

Ответ: 2 : 13/7 = 14 : 13.

Проверка:

2 : 13/7 = 14 : 13 - это пропорция

2 · 13 = 13/7 · 14 - свойство пропорции

26 = 13 · 2 - верно

Пошаговое объяснение: