Заміни відношення дробових чисел відношенням натуральних чисел 1) 4 : 3/5 2) 4/9:5/9 3) 1,8:0, 4 4)

3/14:1 ціла 2/7 СРОЧНО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Дронова Женя.

Відповідь:

4/9 : 11/9 = 4 : 11  

0,8 : 0,03 = 80 : 3

2 5/8 : 3 1/6 = 21/8 : 19/6 = 63/24 : 76/24 = 63 : 76

3 1/2 : 3,6 = 7/2 : 36/10 = 35/10 : 36/10 = 35 : 36

Покрокове пояснення: