Периметр трикутника дорівнює 150м. Чому дорівнюють довжини його сторін , якщо їх відношення

дорівнює 3:3:4?

Ответы на вопрос

Отвечает Денисеня Ваня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина х тоді відношення частин відповідно 3х, 3х, 4х

3х + 3х + 4х = 150

10х = 150

х = 15

3х = 3 * 15 = 45 м одна сторона

3х = 3 * 15 = 45 м інша сторона

4х = 4 * 15 = 60 м третя сторона