На продаж привезли 43 кг грибів. Білі грибы і маслюки разом важили 30 кг, а маслюки та рижики разом

24 кг. Скільки кілограмів кожного виду грибів привезли на продаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Макаренко Анастасия.

Ответ:

ответы такие. держи. вперёд!


Отвечает Шипилов Гена.

Ответ:

Привезли на продаж 12 рижиків, 11 маслюків, 19 білих грибів.

Пошаговое объяснение:

1) 43-30=12 (рижиків)

2) 24-13 = 11 (маслюків)

3) 13+11=24 (рижиків і маслюків)

4) 43-24=19 (білих грибів)