На продаж привезли 43 кг грибів, білі гриби і маслюки разом важили 30 кг, а маслюки та рижики 24

кг. Скільки кг грибів кожного виду привезли на продаж? Пояснення по діях ​

Ответы на вопрос

Отвечает Башара Богдан.

Так як маслюки присутні в двох сумішах грибів ( білі і маслюки та маслюки і рижики) , то нехай маслюків було x кг.

Тоді білих грибів було 30 - х , а рижиків 24 -х .

За умовою задачі усього грибів 43 кг. Отже , складаємо рівняння ( плюсуємо усі гриби )

х + 30 - х + 24 -х = 43

-х = - 11 , отже х = 11 (кг маслюків)

30 -11 = 19 кг білих грибів

24 - 11 = 13 кг рижиків