За 3 кг огiркiв i 1 кг помiдорiв заплатили 64 грн. Скiльки коштуе 1 кг огiркiв iскiльки коштуе 1 кг

помiдорiв, якщо помiдори дорожчiза огiрки на 7 грн.

Ответы на вопрос

Отвечает Беденко Мирослава.

Ответ:

1 кг огiркiв коштуе 14 грн.25 коп.  1 кг помiдорiв коштуе 21 грн.25 коп.

Пошаговое объяснение:

Хай  1 кг огiркiв коштуе х грн.,тодi 3 кг коштують 3х.Помiдори коштують х+7.Складемо рiвняння 3х+(х+7)=64  ;4х+7=64  ;4х=64-7  ;х=57:4 ;х=14,25 -коштуе 1 кг огiркiв.  1 кг помiдорiв х+7=14,25+7=21,25