Різдвяна знижка на цукерки складала 1/4 початкової вартості товару. Скільки коштують цукерки зі

знижкою якщо їхня початкова ціна була 160грн

Ответы на вопрос

Отвечает Яценко Лёня.

Ответ:

160 грн- 4(частини)

х грн - 1(частина)

х=160/4

х=40 -знижка на товар

160-40=120 (грн) -товар зі знижкою

відповідь: 120 грн