Знайдіть відстань від початку координат до точки К(–4; 3)


Ответы на вопрос

Отвечает Карпук Стас.

Відповідь:

5

Покрокове пояснення:

Початок координат O(0;0)

K(-4;3)

0K =√(xk - x0)^2 + (yk - y0)^2

OK = √(-4-0)^2+(3-0)^2=√(-4)^2+3^2=√16+9=√25=5