Сторони трикутника дорівнюють 13, 14, 15 см. Знайти сторони подібного трикутника, якщо сума

найбільшої і найменшої сторін 84 см

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

39, 42, 45

Пошаговое объяснение:

13+15=28

84/28=3

Значит,

13*3=39

14*3=42

15*3=45