3 пункту А до пункту В, відстань між якими дорівнює 554 км, виїхав мікроавтобус зі швидкістю 64

км/год.Через 2 год із пункту В назустріч йому виїхав легковий автомобіль і ще через 3 год зустрівся з мікроавтобусом. Знайдіть швидкість легкового автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Проців Вася.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

микроавтобус ехал 5 часов и проехал 64*5 = 320 (км)

тогда автомобиль проехал 554- 320 = 234 (км) за 3 часа

и тогда его скорость 234 / 3 = 78 (км/час)