ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ДАЮ ВСЕ МОИ БАЛЫ Електрочайник коштував 350 грн. Якою стала його ціна після

двох знижень: спочатку – 15%, а потім—10%? На скільки відсотків знизилася стартова ціна?

Ответы на вопрос

Отвечает Бахмутян Юлия.

Ответ:

350 - 15% = 297,5

297,5 - 10% = 267,75 грн

100% - (267,75 ÷ 350 × 100% ) = 23,5%

Пошаговое объяснение: