Обчисліть довжину кола якщо радіус дорівнює 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Танатаров Алтынбек.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола дорівнює : С= 2пr = 2*3.14*3= 18,84 ед.

Отвечает Антонов Ярослав.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

С=2πR

C=3*2π=6π