знайдіть сторони рівноберного трикутника , якщо його периметр дорівнює 85 см , а основа в 3 рази

більша від бічної сторони ​

Ответы на вопрос

Отвечает Balan Sergei.
Нехай бічна сторона x, тоді основа-3x. Оскільки його периметр- 85 см, то маємо рівняння:
x+x+3x=85
5x=85
x=85:5
x=17
Отже бічна сторона=17, а основа=3*17=51