703*. Л. Ф. Магницкийдің «Арифметикасынан» (Ресей, XVIII ғ.). Үйме шөпті ат бір ай жейді, ешкі

екі ай жейді, ал қой үш айжейді. Егер осы шөпті ат, ешкі және қой үшеуі де бірге жесе,олар неше ай жер еді?​

Ответы на вопрос

Отвечает Зюзин Никита.

Ответ:

1\1 * 1\2 * 1\3 = 6+3+2 = 11\6

1 : 11\6 = 1 * 6\11 = 6\11

Жауабы: 6\11 ай жейді