Бір қойды арыстан 2күн, қасқыр 3күн, ал ит 6 күн жейді. Егер бір қойды арыстан, қасқыр жəнеит

бірлесіп жесе, неше күнде жейді? Ертең сағат 6:00ге дейін шығарып беріңіздерші 13.02.2016ж Плииизз

Ответы на вопрос

Отвечает Чигин Даниил.

Ответ:

Арыстан 2 күн ,=1/2

Қасқыр 3 күн =1/3

Ит 6 күн =1/6

1/2+1/3+1/6=1

1 күн