Скільки відсотків від числа 10000 складає число 3400​


Ответы на вопрос

Отвечает Киселёв Егор.

1 % від 10000 це 10000/100=100 щоб знайти скільки відсотків смоктає 3400 від 10000 потрібно розділити 3400 на 1% тобто 3400/100=34.

Отвечает Терёхин Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

(3400 * 100) : 10000 = 340000 : 10000 = 34