сплав складається з міді олова і сурми взятих у відношення 2:3:7 скільки кілограм кожного з цих

металів потрібно взяти,щоб приготувати 324 кілограм сплаву

Ответы на вопрос

Отвечает Беляк Діма.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай ціла частина х, тоді співвідношення частин 2х, 3х, 7х

2х+3х+7х= 324

12х=324

х=27 кг в одної частині

2х=2*27= 54 кг міді

3х=3*27=81 кг олова

7х=7*27189 кг сурми