Який вираз таке саме значення, що й частка 836подилить на 4 А800:4-36:4 Б800+36:4 В800:4+36:4


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцева Алина.

836 : 4 = (800 + 36) : 4 = 800 : 4 + 36 : 4 = 200 + 9 = 209

Ответ: В) 800 : 4 + 36 : 4.