три автомобілі привезли 24 т. вантажу. Перший автомобіль привіз 3/8 всього вантажу, а другий 4/8

всього вантажу. Скільки тон вантажу перевіз третій автомобіль?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурин Егор.

Ответ:

перши два привезли 3/8+4/8=7/8 вантажу це 24*7/8=21

отже 3й привиз 24-21 = 3 тони

Пошаговое объяснение:

Если помог не забудь спасибо и лучший ответ)