Двома автомобілями перевозили вугілля. Перший зробив 19 рейсів, а другий 12. Другий автомобіль

перевіз на14 000 кг більше, ніж перший. Скільки кілограміввугілля перевіз кожний автомобіль окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Адылов Эмил.

Ответ:

38000; 24000 кг

Пошаговое объяснение:

1) 19x-12x=14000

7x=14000

x=2000 кг - одна частина

2) 19*2000=38000 кг - 1 машина

2) 12*2000=24000 кг - 2 машина

Отвечает Лопатина Маша.

Пошаговое объяснение:

Вот , думаю понятно)

Извини за почерк..(