Два самоскиди перевозили цемент. Перший зробив 10 рейсів, а другий 7. Перший перевіз на 105

центнерів цементу більше, ніж другий. Скільки цементу перевіз кожний самоскид, якщо їх вантажність однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Каленова Аяулым.

Відповідь:350;245

Покрокове пояснення:

Нехай вантажність кожного самоскида х центнерів цементу. Перший за 10 рейсів перевіз 10х ц цементу; другий за 7 рейсів - 7х ц цементу. За умовою:

10х-7х=105

3х=105

х=105:3

х=35 вантажність кожного самоскида:

10х=10*35=350 центнерів цементу перевіз перший самоскид;

7х=7*35=245 центнерів цементу - другий самоскид.