У гуртку навчається 140 учнів. 35% з них взяли участь у творчих конкурсах. Скільки учнів цієї школи

узяли участь у творчих конкурсах?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудряшов Данил.

Ответ:

49

Пошаговое объяснение:

140 учнів - 100%

x учнів - 35%

(140 * 35) / 100 = 4900 / 100 = 49