У школах №1 №2 №3 навчається m учнів. У школах №1 і №2 навчається Р учнів у школах №2 №3 n учнів.

Скільки учнів навчається в кожній школі? На скільки більше учнів навчається №1 ніж у школі №3. P=3291 n= 3865 m=5121 P=899 n=664 m=1299

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Георгий.

5121-3291=1830 3 ШКОЛЫ
3865-1830=2035-2 ШКОЛЫ
3291- 2035=1256