У школах №1 , № 2 ,№3 навчається m учнів. У школах №1 і №2 навчається р учнів, у школах № 2і №3 -n

учнів. Скільки учнів навчається в кожній школі . На скільки більше учнів навчається у школі №1 , ніж школі № 3. Розвяжіть задачу , якщо : 1) р =3291, n=3865, m= 5121 ;  2) p=899, n= 664, m = 1299.

Ответы на вопрос

Отвечает Сафуанов Даниил.
№3 m-p                                                                                                                     №2  n-(m-p)                                                                                                               №3  m-n
Отвечает Томилова Лиза.
M-p= 5121-3291= 1830 уч-ся в школе № 3
m-n=5121-3865=1256 уч-ся в школе № 1
5121-(1830+1256)=2035 уч-ся в школе №2
б)m-p=1299-899= 400 уч-ся в школе № 3
m-n=1299-664=635 уч-ся в школе № 1
1299-(400+635)=264 уч-ся в школе №2